Aktualności

Drugie Śniadanie Biznesowe LKB i Miedzi Legnica S.A.

Odbyło się kolejne Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Miedź Legnica S.A. przy współpracy z Legnickim Klubem Biznesu. Tematyka spotkania była ponownie bardzo ciekawa, co przełożyło się na duże zainteresowanie legnickich przedsiębiorców tym spotkaniem.

Spotkanie otworzył prezes Legnickiego Klubu Biznesu Grzegorz Wszelaczyński oraz wiceprezes Miedzi Legnica S.A. Radosław Rogiewicz.

Drugie Śniadanie Biznesowe

Nieoczekiwanie na spotkaniu pojawił się właściciel Miedzi Legnica Pan Andrzej Dadełło, który w krótkim wystąpieniu wprowadził obecnych w tematykę prelekcji, którą wygłosi na następnym Śniadaniu Biznesowym 8 października.

CAM00200

 Następnie swój wykład o kreatywnej księgowości („Kreatywna księgowość i jej wpływ na sprawozdanie finansowe”) poprowadził Pan Rafał Barycki – biegły rewident, wiceprezes zarządu PKF Polska. Tematyka prelekcji była na tyle interesująca, że pojawiły się liczne pytania z sali, a sam wykład nieco się przedłużył.

Po przerwie na uczestników spotkania czekały kolejne interesujące tematy: „Sprzedaż firmy – jak to zrobić i uzyskać najwyższą wycenę? Ile warta jest moja firma i jak ją prawidłowo wycenić? Dodatkowy kapitał do biznesu – obligacje, giełda, inwestor prywatny?”. Wykład poprowadził przedstawiciel firmy Alpha – Capital Group Sp. z o.o.

Na koniec wystąpienie pt. „Forma prawna prowadzonej działalności a ryzyko gospodarcze” miał, znany uczestnikom pierwszego śniadania, Pan Marcin Kubica z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych. A. Łebek i Wspólnicy. Spółka Komandytowa.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy.